Esen Evler Projemiz

Esen Evler Projemiz

 

Esen Evleri günümüzde teknolojisinin örneklerinden olup sizler için özel yaşam alanları sunmaya devam ediyor. Son teknoloji ve ŞAHİN İNŞAAT tecrübesinin birleştiği ESEN PARK EVLERİ’nde hayalleriniz gerçek olacak.

Sizlere özel tasarlanan daireleri, peysaj uygulamaları, site düzenlemeleri ve daha birçok konforu ile artık evinizde rahat bir nefes alacaksınız. Modern Konut anlayışı ve yüksek mimari çizgilerin tadına doyacaksınız.

Esen Evlerinde kalite anlayışı, sağlam zeminde yükselen üst düzey inşa teknolojisiyle, kendinizi tam anlamıyla ‘güven’ de hissedecek; evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikte tasarlandığı ilk bakışta fark edeceksiniz. Sağlam temeller üzerine kurul bu konutlarda oturmanın ve huzurun tadını çıkarın.

Eğer çocuğunuzun eğitimine önem veriyorsanız;

Çocuklarınızın ilköğretim ve lise eğitimini ŞAHİN İNŞAAT GÜVENCESİYLE MEGA PARK EVLERİNDEN almış olduğunuz dairenizden kahvenizi yudumlarken çocuğunuzun hal hareket ve eğitimini çok büyük bir rahatlıkla takip edebilirsiniz. Çevreyoluna yakın bir konumdadır, Çevresinde birçok okul mevcuttur, Sağlık Ocakları yürüme mesafesindedir, Alışveriş Merkezleri ve daha birçok noktaya yakın konumdadır.

KALİTE VE SAĞLAMLIK ANLAYIŞIMIZ SAYESİNDE

HER ŞEYİ SİZİN MUTLULUĞUNUZ VE HUZURLU GÜNLER GEÇİRMENİZ İÇİN TASARLADIK.